Konkursy Baltic Sail Gdańsk

Na uczestników Zlotu Żaglowców czekają również konkursy w których można wygrać cenne nagrody m.in. dwuosobowe zaproszenie na tygodniowy rejs na Bornholm czy Tablet Lenovo.

Paszport Baltic Sail

w 3 krokach:

  1. Odbierz Paszport w punkcie informacyjnym w hali edukacyjnej w piątek o 11:00
  2. Zbierz 8 pieczątek z żaglowców, które do nas przypłynęły.
  3. Wróć z wypełnionym paszportem i zdobądź:
  • Dwuosobowe zaproszenie na tygodniowy rejs. Płyniemy na Bornholm!
  • Bilety na wybrane przez siebie rejsy żaglowcami
  • 30 flag gdańska

Decyduje kolejność zgłoszeń ukończonego zadania! Więc śpiesz się!

O rejsie:

Termin: 26 sierpnia – 2 września 2017

Tygodniowy rejs zaczyna się i kończy w soboty w Kołobrzegu. Podróż morską z Polski na duńska wyspę odbędziemy w nocy tak by nie stracić dnia zwiedzania.

Niezwykła możliwości połączenia podróży rowerowej z rejsem na jachcie.

Ty zwiedzasz wyspę, a Twój dobytek przemieszcza się wodą do kolejnego portu. Dzięki temu każdą noc spędzasz w nowym miejscu, nie musząc się pakować. Ponadto w przypadku kiedy mieć będziesz ochotę zobaczyć wyspę z wody możesz wybrać dzień odpoczynku i pożeglować do kolejnego miejsca noclegu.

Proponowane porty postoju to Nexo, Svaneke, Allinge, Hasle i Rone – umożliwia to nieprzekroczenie 20km podczas dziennych przelotów. Trasa taka zapewnia łatwy dostęp do wszystkich ciekawych miejsc na Bornholmie. Oto proponowane miejsca do odwiedzenia:

– skały Jons Kape

– zamek Hammershus

– formacja Paradisbakkerne

– przylądek Hammeren

– wiatrak w Årsdale

– kamienie kultowe Louiselund

– pracownia Baltic Sea Glass

– wędzarnia Hasle Røgeri.

Regulamin

 

Konkurs fotograficzny „Baltic Sail Gdańsk”

Z okazji odbywającego się w dniach 29 czerwca – 2 lipca 21 Zlotu Baltic Sail Gdańsk, Fundacja Gdańska wspólnie z  igersgdansk serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Do wygrania wyjątkowe nagrody: tablet Lenovo Tab3 16GB LTE, stylowy i superwydajny powerbank Cheero Danboard oraz statyw Joby Gorillapod Hybrid.

Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 29.06 – 02.07 odwiedzić Baltic Sail, a następnie opublikować na swoim instagramowym profilu zdjęcia ilustrujące to wyjątkowe dla Gdańska oraz żeglarskiego świata wydarzenie.

Nie zapomnijcie użyć konkursowych hashtagów pod Waszymi zdjęciami – #balticsail2017 #igersgdansk_balticsail

Zdjęcia do konkursu można zgłaszać do północy 6 lipca 2017 roku. Nie ma limitu zdjęć, które każdy użytkownik może zgłosić do konkursu.

 

Regulamin